STD20NE06   TRANSISTOR MOSFET 20040407
STD20NE06 ST   N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE SINGLE FEATURE SIZE POWER MOSFET 20031102
STD20NE06T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-252AA 20031026
STD20NE06T4 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-252AA 20031022
STD20NE06 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRFR4105 20120119
STD20N06   [替换型号]Replacement:ST STD20NE06 20120101
MTD20N06HD   [替换型号]Replacement:ST STD20NE06 20120101
全选
Total found 8 in 217540143