STB15N25 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STB15N25 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STB15N25 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 250V V(BR)DSS | 15A I(D) | TO-263 20031022
STB15N25   [替换型号]Replacement:ST STB16NB25 20120101
全选
Total found 4 in 217540143