SGW23N60UFD Fairchild Semiconductor Corp   20060608
SGW23N60UFD Fairchild   20040306
SGW23N60UFD Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 23A I(C) | TO-263AB 20031026
SGW23N60UFD Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRG4BC30KD-S 20120118
SGW23N60UFD FAIRCHILD TO-263 (D2PAK)   [替换型号]Replacement:IXYS IXGA16N60C2D1 20120108
SGW23N60UFD FAIRCHILD TO-263 (D2PAK)   [替换型号]Replacement:IXYS IXGA16N60B2D1 20120108
全选
Total found 6 in 217540143