RFD16N05LSM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031026
RFD16N05LSM9A Intersil Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 50V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-252AA 20031022
全选
Total found 2 in 217540143