RFD12N06RLESM Fairchild Semiconductor Corp   20060608
RFD12N06RLESM Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20031026
RFD12N06RLESM Thomson Consumer Electronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20031022
RFD12N06RLESM Philips Semiconductors   [替换型号]TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 12A I(D) | TO-252 20030926
全选
Total found 4 in 217540143