GT20D201 Toshiba   Discrete IGBT (Audio and Strobe Applications) 20050101
GT20D201   [替换型号]P-IGBT 250V 20A 250W 20040301
GT20D201Y Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | P-CHAN | 250V V(BR)CES | 20A I(C) | TO-247VAR 20031026
GT20D201O Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | P-CHAN | 250V V(BR)CES | 20A I(C) | TO-247VAR 20031026
GT20D201 Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | P-CHAN | 250V V(BR)CES | 20A I(C) | TO-264VAR 20031026
GT20D201   [替换型号]P-IGBT 250V 20A 250W 20010221
GT20D201 Toshiba   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRG4BC20U 20120118
全选
Total found 7 in 217540143