BUK7675-55A NXP   N-channel TrenchMOS standard level FET 20110427
BUK7675-55A Philips   BUK7575-55A| BUK7675-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7575-55A Philips   BUK7575-55A| BUK7675-55A|TrenchMOS (tm) standard level FET 20060716
BUK7675-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 20.3A I(D) | TO-263AB 20031026
BUK7675-55A Philips Semiconductors   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 55V V(BR)DSS | 20.3A I(D) | TO-263AB 20031022
STB140NF55T4 ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Philips BUK7675-55A 20120119
BUK7675-55A Philips   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STB140NF55T4 20120118
全选
Total found 7 in 217540143