2SD1700K NEC Electron Devices   TRANSISTOR | BJT | DARLINGTON | NPN | 70V V(BR)CEO | 800MA I(C) | TO-260VAR 20031022
2SD1700K NEC Corp   [替换型号]TRANSISTOR | BJT | DARLINGTON | NPN | 70V V(BR)CEO | 800MA I(C) | TO-260VAR 20030926
全选
Total found 2 in 217540143