20CTQ150S IR   150V 20A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
STPS20150CG ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF 20CTQ150S 20120119
20CTQ150S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STPS20150CG 20120118
全选
Total found 4 in 217540143