12CTQ040S IR   40V 12A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
SB1640DC Pan Jit   [替换型号]Possible Analogue:Rectron 12CTQ040S 20120119
12CTQ040S IRF   [替换型号]Possible Analogue:Pan Jit SB1640DC 20120118
全选
Total found 4 in 217540143